Elektrikli Motosiklet Silence Türkiye'de Satışa Çıkarıldı

 Silence motosikletin S01 Urban, S02 Low Speed ​​ve S02 High Speed ​​modelleri kişisel beğeniye sunulurken, S02 Low Speed ​​Corporate ve S02 High Speed ​​Corporate modelleri buna göre yola çıkacak. Kurumların ihtiyaçları için tasarım. Taşınabilir pil ile Sessizlik fiyatları 39.900 TL'den başlıyor.

Seyahat Aküsü Pratik

5 kişilik geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefleyen elektrikli scooter'ın farklı modelleri Türkiye'deki pazarını genişletmeyi hedefliyor. Ayrıca İstanbul Maslak Silence'de elektrikli otomobillerin özel teknik servisi de yönetici E-Garage'da sergileniyor. Sessiz modeller 5,6 kWh lityum iyon pil ile çalışır.


120 kilometre'ye kadar menzil sunabilen bu batarya su geçirmezdir, 2 yıl garanti kapsamında satılır ve -20 ile +55 derece arası sıcaklıklara dayanıklıdır. Modellerde koltuğun altındaki pil kutusu (Power Battery Point) tekerlekli bir bavul gibi kolaylıkla çıkarılıp taşınabilir. Böylelikle pil, ev, işyeri, ofis, restoran gibi bir çok yerde şarj edilebilmektedir. Ayrıca Sessizlik, pilleri güneş enerjisi ile şarj ederek çevreye katkıda bulunmaktadır. 220 V ev tipi prizde 4,5 saatte tam olarak şarj edilebilen pil, aynı zamanda hızlı şarjı da destekliyor.

Geri vitese sahip bir hareketlilik

Sessizlik, bir çok özelliği tüm modellerde standart olarak sunar. Taşınabilir pil takımı, Sessizlik standartlarını temsil eden en önemli özellikler arasındadır. Bununla birlikte, Eco, City ve Sport olmak üzere üç farklı durum moduna sahip otomatik ters çevirme özelliği, tüm Silence modellerinde hala standarttır.


İkili koltuk düzenlemesi ile iki kaskın rahatça birbirine sığabileceği bir bagaj alanı sunar. Silence'ın 1. Sınıf S01 Urban modeli, göz alıcı tasarımı ve çizgileri ile elektrikli bir scooter'dan daha ucuza vaat ediyor. 5,6 kWh bataryası ile 7000 watt'a kadar güç sağlayabilir. S01 Urban, 100 kilometre / saat (sınırlı) hıza ulaşabilir. Bir başka sessizlik modeli olan S02 Low Speed, erişilebilir fiyatı ve Silence'ın standart olarak sunduğu teknolojilerle öne çıkıyor. 1500 Watt güç sunan S012 LS, 5,6 kWh veya 2 kWh lityum pillerle tercih edilebilir. 50 km / s hıza çıkabilir.Etiketler; Elektrikli motor, Elektrikli Bisiklet, Elektrikli Motor fiyatları, Silence